نحوه ارسال سفارش

تاریخ: 17 آبان 1399
بازدید: 52
نحوه ارسال سفارش

نحوه ارسال سفارش در سایت نوشتارلند

پس از انتخاب محصول نوشتارلند مورد نظر خود میتوانید کالای خود را در  ”صفحه پرداخت” بوسیله روش های زیر دریافت نمایید :

1- ارسال بوسیله پیک موتوری

روش پرداخت بوسیله پیک موتوری فقط مختص تهران است و مابقی استان ها نمیتوانند از این روش برای دریافت کالای خود استفاده کنند . پس از انتخاب این روش  کالای مورد نظر خود را در بلافاصله پس از سفارش میتوانید در همان روز دریافت کنید.

ارسال پیک موتوری - نوشتارلند

2- ارسال پست سفارشی

روش ارسال پست سفارشی یکی دیگر از روش های ارسال است که در صفحه پرداخت خود میتوانید انتخاب کنید . در روش ارسال پست سفارشی که هزینه ارسال آن با توجه به قرارداد منعقد شده سایت نوشتارلند با اداره پست است بر اساس وزن کالاهای شما بصورت خودکار محاسبه می شود .  مدت زمان ارسال پست سفارشی درون شهری 24 الی 48 ساعت و شهرستان‌ها 48 الی 72 ساعت زمان میبرد .

 ارسال پست سفارشی - نوشتارلند

2- ارسال پست پیشتاز

روش ارسال پست پیشتاز یکی دیگر از روش های ارسال است که در صفحه پرداخت خود میتوانید انتخاب کنید . در روش ارسال پست پیشتاز که سریعتر از پست سفارشی است . هزینه ارسال آن با توجه به قرارداد منعقد شده سایت نوشتارلند با اداره پست است بر اساس وزن کالاهای شما بصورت خودکار محاسبه می شود .  مدت زمان ارسال پست پیشتاز درون شهری 12 الی 24 ساعت و شهرستان‌ها 24 الی 48 ساعت زمان میبرد .

ارسال پست پیشتاز - نوشتارلند

 

برچسب‌ها:

neveshtarland

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

راهنمای خرید از نوشتارلند

دانلود اپلیکیشن نوشتارلند

دانلود اپلیکیشن نوشتارلند - گوگل پلی

دانلود اپلیکیشن نوشتارلند-گوگل پلی

دانلود اپلیکیشن نوشتارلند - دنیا اپ

۰۲۱۸۸۹۷۸۳۰۵
با ما در تماس باشید

فروشگاه اینترنتی نوشتارلند، مرکز خرید انواع دفتر های مشق ، دفترهای زبان، دفترهای نقاشی ، دفترهای نت، دفترهای خوشنویسی ، دفترهای شطرنجی، دفترهای یادداشت ،کاغذ کلاسور ، دفترهای حسابداری ، لیبل  و ... میباشد که تمامی دفترها دارای طراحی های منحصربفرد و خاص با جدیدترین متدهای اروپا برای تمامی سنین میباشد . برای اولین بار میتوانید در سایت نوشتارلند سفارش دفتر خود را با تمام جزئیات مربوطه مانند تعداد برگ مورد نظر - نوع رنگ خط مورد نظر - فاصله خطوط دفاتر از هم براحتی خرید و دریافت کنید .
تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم نوشتارلند می باشد.
Copyright © 2020 Neveshtarland