نحوه ارسال سفارش

تاریخ: 17 آبان 1399
بازدید: 106
نحوه ارسال سفارش

نحوه ارسال سفارش در سایت نوشتارلند

پس از انتخاب محصول نوشتارلند مورد نظر خود میتوانید کالای خود را در  ”صفحه پرداخت” بوسیله روش های زیر دریافت نمایید :

1- ارسال بوسیله پیک موتوری

روش پرداخت بوسیله پیک موتوری فقط مختص تهران است و مابقی استان ها نمیتوانند از این روش برای دریافت کالای خود استفاده کنند . پس از انتخاب این روش  کالای مورد نظر خود را در بلافاصله پس از سفارش میتوانید در همان روز دریافت کنید.

ارسال پیک موتوری - نوشتارلند

2- ارسال پست سفارشی

روش ارسال پست سفارشی یکی دیگر از روش های ارسال است که در صفحه پرداخت خود میتوانید انتخاب کنید . در روش ارسال پست سفارشی که هزینه ارسال آن با توجه به قرارداد منعقد شده سایت نوشتارلند با اداره پست است بر اساس وزن کالاهای شما بصورت خودکار محاسبه می شود .  مدت زمان ارسال پست سفارشی درون شهری 24 الی 48 ساعت و شهرستان‌ها 48 الی 72 ساعت زمان میبرد .

 ارسال پست سفارشی - نوشتارلند

2- ارسال پست پیشتاز

روش ارسال پست پیشتاز یکی دیگر از روش های ارسال است که در صفحه پرداخت خود میتوانید انتخاب کنید . در روش ارسال پست پیشتاز که سریعتر از پست سفارشی است . هزینه ارسال آن با توجه به قرارداد منعقد شده سایت نوشتارلند با اداره پست است بر اساس وزن کالاهای شما بصورت خودکار محاسبه می شود .  مدت زمان ارسال پست پیشتاز درون شهری 12 الی 24 ساعت و شهرستان‌ها 24 الی 48 ساعت زمان میبرد .

ارسال پست پیشتاز - نوشتارلند

 

برچسب‌ها:

neveshtarland

دیدگاه‌ها

رفتن به بالای صفحه

راهنمای خرید از نوشتارلند

دانلود اپلیکیشن نوشتارلند

دانلود اپلیکیشن نوشتارلند - گوگل پلی

دانلود اپلیکیشن نوشتارلند-گوگل پلی

دانلود اپلیکیشن نوشتارلند - دنیا اپ

۰۲۱۸۸۹۷۸۳۰۵
با ما در تماس باشید

فروشگاه اینترنتی نوشتارلند، مرکز خرید انواع دفتر های مشق ، دفترهای زبان، دفترهای نقاشی ، دفترهای نت، دفترهای خوشنویسی ، دفترهای شطرنجی، دفترهای یادداشت ،کاغذ کلاسور ، دفترهای حسابداری ، لیبل  و ... میباشد که تمامی دفترها دارای طراحی های منحصربفرد و خاص با جدیدترین متدهای اروپا برای تمامی سنین میباشد . برای اولین بار میتوانید در سایت نوشتارلند سفارش دفتر خود را با تمام جزئیات مربوطه مانند تعداد برگ مورد نظر - نوع رنگ خط مورد نظر - فاصله خطوط دفاتر از هم براحتی خرید و دریافت کنید .
تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم نوشتارلند می باشد.
Copyright © 2020 Neveshtarland